Kurumsal

Hakkımızda
2005 yılından bu güne kadar Notebook World ismiyle hizmet veren firmamız, yalnızca notebook ile sınırlı kalmamak, ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmak, vizyonunu genişletmek amacıyla Cihangir Bilgisayar ve Elektronik Sistemler adı altında 2010 yılında yeni ismiyle hizmete girmiştir.

Misyonumuz
Müşterilerimize gerekli hız ve kaliteyi minimum fiyata maksimum hizmet doğrultusunda sağlamak ilk hedefimizdir. Sattığımız ürünlerde “En Düşük Fiyat Garantisi” ibaresini gördüğünüzde ürünümüzün aynısını daha düşük fiyata bulduğunuz taktirde bulduğunuz fiyattan daha aşağı bir fiyata vermeyi firmamız taahhüt eder.

Vizyonumuz
Yaptığımız tüm faaliyetlerde firmamız sürekli gelişimi ve büyümeyi hedefler. % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak yalnızca siz müşterilerimiz değil, sizin çevrenizide sağladığımız tüm hizmetlerden faydalandırmak bir diğer hedefimizdir.

Neden Biz
Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız, samimi bir ortam ve uygun fiyatlarımızla 2005 yılından bu güne müşterilerimizin tercih sebebiyiz. Aldığımız 2. el bilgisayarları alırken bir çok testten geçirdiğimiz için sattığımız 2. el cihazların neredeyse hiçbirinde bir problem yaşamamamızda müşterilerimize bir diğer güven unsuru oluşturuyor.